01:29
Open/ Reforma në Arsim, Mazniku: E bëri universitetin funksional, por ka ende për të bërë
by Top Channe...
6 hours ago ∗ Views: 597
Në emisionin “Open” nga Eni Vasili, në ekranin e Top Channel, foli përmes një lidhjeje të drejtpërdrejtë edhe nënkryetari i Bashkisë së ...
02:18
Open/ Prof. Edvin Prifti: Protesta, gjithnjë natyrë politike. Kjo e studentëve, e vonuar!
by Top Channe...
6 hours ago ∗ Views: 713
I ftuar në “Open” nga Eni Vasili në Top Channel, profesori Edvin Prifti theksoi në fjalën e tij se protesta është tejet normale, ndoshta e v...
04:29
Open/ Pedagogu “i dëbuar”, Marka: M’u mohua fjala, s’jam dëbuar!
by Top Channe...
6 hours ago ∗ Views: 1,671
Jani Marka ka shpjeguar në studio se nuk është dëbuar kurrsesi nga protesta dhe se atje ka qëndruar deri pasditen e kësaj të hëne, por vetëm ...
00:04
A po përçahet protesta? Prof. Hanxhari në “Open”: Pedagogët të mbajnë distancë
by Top Channe...
6 hours ago ∗ Views: 443
Profesori Romeo Hanxhari, me të marrë fjalën e tij ka theksuar se ndoshta prania e pedagogëve të caktuar në protestë mund të ketë nxitur tens...
01:12
Projekti ambicioz i Milanos pas “Pyllit vertikal” - Top Channel Albania - News - Lajme
by Top Channe...
8 hours ago ∗ Views: 1,794
Nëse kryeqyteti financiar i Italisë ka një ngjyrë dominuese, ajo është ngjyra gri. Jo thjesht për shkak të tullave të arkitekturës së kudog...
01:13
"Bota përballet me një krizë epike financiare" - Top Channel Albania - News - Lajme
by Top Channe...
8 hours ago ∗ Views: 753
Investitorë globalë, që menaxhojnë mbi 32 trilionë dollarë, kanë lëshuar një paralajmërim të qartë për qeveritë në Samitin për Klimën...
01:39
Mungesa e votave, kryeministrja britanike tërhiqet nga plani i saj për Brexit
by Top Channe...
8 hours ago ∗ Views: 931
Marrëveshja e rënë dakord me Londrës dhe Brukselit për “Brexit”-in, ishte lënë të votohej të martën në Parlamentin britanik, por duket ...
01:28
Lindshmëria e ulët, qeveria serbe bën përpjekje dëshpëruese për inkurajim
by Top Channe...
8 hours ago ∗ Views: 723
Lindni, mos vononi”. Kjo është kërkesa e qeverisë serbe për çiftet e reja. “Le të dëgjohen të qara bebesh”, është një tjetër slogan...
02:17
Protestë për naftën në Shkodër, Lezhë dhe Kavajë - Top Channel Albania - News - Lajme
by Top Channe...
8 hours ago ∗ Views: 835
Në Shkodër dhe Kavajë pasditen e kësaj të hëne u zhvilluan protesta për çmimin e lartë të naftës.
11:54
"Politika nuk na e përvetëson dot protestën" - Top Channel Albania - News - Lajme
by Top Channe...
8 hours ago ∗ Views: 2,606
Në studion e Fiks Fare një grup studentësh të cilët lanë për disa minuta protestën për të treguar kërkesat e tyre të panegociueshme dhe ve...
01:57
18 vite burg Moisi Habilajt - Top Channel Albania - News - Lajme
by Top Channe...
8 hours ago ∗ Views: 2,044
Fotot ekskluzive të siguruara nga Top Channel tregojnë Moisi Habilajn duke dalë nga Gjykata e Katanias pak minuta pasi prokurori kërkoi për të d...
03:10
KLGJ dhe KLP, nesër votimi - Top Channel Albania - News - Lajme
by Top Channe...
8 hours ago ∗ Views: 1,204
Këto janë orët e fundit nga fushata e njerëzve të drejtësisë që synojnë të marrin vota për në Këshillin e Lartë Gjyqësor (KLGJ) dhe në...
14:11
Ftesë në 5, Një familje ushtarake si ajo e Kurtit dhe Morenës, 10 Dhjetor 2018, Pjesa 2
by Top Channe...
9 hours ago ∗ Views: 543
Tema: Morena Halilaj dhe Kurt Zhugri, një çift ushtarakesh, te dy me gradën Toger. Çifti tregon për historinë e tyre të dashurisë dhe jetën e...